KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15482027

nr 1548 2027

Aina Larsson

(f. 1935), Sverige

Sydländskt landskap med kyrka. Signerad. Akvarell, bildmått: 46x37 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm

Aina Larsson, född 1935, svensk målare.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 juni 2023
kl 19:37:27

11/6 22:35:07 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Aina Larsson

Läs mer om Aina Larsson